با ما آشنا شوید

وب‌پردازان نوین پارسی‌جو یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه آی‌تی ایران به‌ شمار می‌رود که با نام تجاری پارسی‌جو فعالیت می‌کند. موتوری جستجوی پارسی‌جو که به‌ عنوان قدرتمند‌ترین جستجوگر فارسی شناخته می‌شود یکی از شاخص‌ترین محصولات این شرکت است. پارسی‌جو علاوه بر جستجوگر محبوب خود، ۱۵ سرویس متنوع مبتنی بر وب و محصولات سازمانی مختلفی همچون جستجوی سفارشی و سامانه مدیریت اطلاعات مکانی را ارایه می‌کند.
جستجوگر ایرانی پارسی‌جو به‌عنوان قوی‌ترین موتور جستجوی فارسی توسط جمعی از متخصصین و نخبگان دانشگاهی کشور در سال ۱۳۸۸ و در قالب شرکت دانش‌بنیان وب‌پردازان نوین پارسی‌جو شروع‌ به‌کار کرد. نسخه اول این جستجوگر در 28 اردیبهشت 1389 با پوشش یک میلیون صفحه بر روی وب قرار گرفت که هم‌اکنون نسخه پنجم این موتور جستجو با پوشش بیش از یک و نیم میلیارد صفحه و ارائه بیش از ۱۵ سرویس متنوع فعال است.
علاوه بر جستجوگر، پارسی‌جو در حوزه طراحی و تولید افزونه‌ سفارشی برای مرورگرهای مختلف، جستجوی وب سفارشی، موتور جستجوی سازمانی، خدمات سفارشی‌سازی نقشه در راستای مدیریت مکان محور، سیستم خبرجو با امکان شخصی‌سازی بر اساس خبرگزاری‌ها و ... فعالیت دارد.
پارسی‌جو تلاش خود را بر پایه فراهم‌کردن بستری امن و مطمئن برای جستجوهای اینترنتی کاربران ایرانی، ایجاد سرویس‌های متنوع و کاربردی ( خبر، ویدیو، آوا و موزیک، نقشه، آب‌وهوا، بازار، دانلود، تصویر، ترجمه، استخدام، ورزش)، رفع نیازهای مختلف پارسی زبانان و شرکت‌های ایرانی در حوزه وب و پیشبرد دانش بومی و دانشگاهی کشور نهاده است.