سامانه جامع مدیریت اطلاعات مکانی پارسی‌جو
اولین گام را برای قدم گذاشتن در مسیر بهتر شدن، تصمیم گیری‌های موثرتر و یک سازمان هوشمندتر بردارید
همین حالا شروع کنید

آنچه برای شما انجام می‌دهیم

راهکاری بدیع برای مدیریت، برنامه ریزی و تحلیل داده‌های شما

فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار کوچکی را اداره می کنید یا صاحب تشکیلات عظیم اقتصادی هستید. ارزشمند است که برای بهبود کارایی و سوددهی در زمینه‌ی کار و تجارت خود، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و در نتیجه کمک به شهروندان تلاش می‌کنید. در هر شغل و سمتی که باشید لازم است برای تصمیم‌گیری‌های بهتر و ارائه‌ی محصولات و خدمات متناسب، اطلاعات مکانی مناسبی داشته باشید و همواره در راستای ارتقای کسب و کار خود، جنبه‌‌ّ‌ّ‌های مکانی را برای تصمیماتتان در نظر بگیرید. اینکه در کجا سرمایه گذاری کنید؟ مشتریانتان کجا هستند؟ یا محصولات خود را کجا می‌توانید بفروشید و خدماتتان را کجاها ارائه کنید؟، همه و همه شما را در مسیر بهتر شدن به پرواز در می‌آورند.

+بیشتر بدانید

در هر جایگاهی که هستید، دست راست شما هستیم

 • مدیر هستید

  در این صورت از آنچه از تغییرات مکانی یک منطقه و یا ارتباطات جدید مکانی که بر گرایشات مردم و در نتیجه عملکرد سازمان شما تاثیرگذار است آگاه می‌‌شوید؛ آن‌‌ها را آنالیز و تحلیل می‌‌کنید و حتی الگوهای مکانی جدید کشف می‌‌کنید و متناسب با آن‌‌‌‌ها تصمیم می‌‌گیرید. در کمترین زمان ممکن از روند اجرایی شدن تصمیمات خود مطلع می‌‌شوید و درنهایت میزان موفقیت خود را در رسیدن به اهدافتان با برترین معیارها می‌‌سنجید.

 • تحلیل‌‌گر GIS هستید

  علمی کار کردن شما، از شما یک منبع معتبر و قابل اعتماد می‌‌سازد و در کنار آن جامعه را در تصمیم‌‌گیری‌‌های بهتر و صرفه‌‌جویی در زمان، هزینه و حتی زندگی‌‌شان یاری می‌‌کند. با پارسی‌‌جو شما می‌‌توانید یک نقشه با اطلاعات به ‌‌روز داشته باشید، تحلیل‌‌های مناسب و عمیق انجام دهید، نتایج به دست‌‌آمده را به اشتراک بگذارید و حتی تاثیر آن را ببینید.

 • دانش‌‌محور هستید

  از داده‌‌ها و اطلاعات سازمان خود می‌‌توانید بهترین استفاده را بکنید و در ورای تمام تصمیم‌‌گیری‌‌ها و گردش کسب‌‌وکار، هوشمندی را لحاظ کنید. با ارائه‌‌ی تمام ابزارهای موردنیاز برای تحلیل‌‌های پیشرفته و تصویرسازی داده‌‌ها، شما را در تصمیم‌‌گیری‌‌های سازمانی‌‌تان حمایت خواهیم کرد.

 • متخصص فناوری هستید

  سامانه اطلاعات مکانی پارسی جو را با تکنولوژی‌‌‌‌های موجود در شرکتتان یکپارچه کنید تا براساس سیاست و عملکرد سازمان در مسائل مربوط به حفظ امنیت و جامعیت اطلاعات، تصمیم بگیرید. با پیاده‌‌سازی سامانه اطلاعات مکانی پارسی جو، تمام عملیات مربوط به نقشه و آنالیز مکانی خود را با داشبورد مدیریت کسب‌‌وکار و سیستم گزارش‌‌دهی خود یکپارچه سازی کنید.

 • استراتژیست هستید

  سامانه جامع اطلاعات مکانی پارسی جو با ارائه‌‌ی اطلاعات دقیق و معتبر، همانند یک دستیار و راهنما شما را در تصمیم‌‌گیری‌‌هایتان یاری می‌‌رساند. ببینید در کجا منابع، رویدادها و مردم با یکدیگر همخوانی ندارند. ازآن‌‌جا سیاست‌‌های لازم را برای برقراری ارتباط بین اجزا و زیرمجموعه‌‌های سیستم سازمانی خود تعریف و وضع کنید.

قابلیت‌‌های سامانه جامع مدیریت اطلاعات مکانی پارسی‌‌جو

چرا مشتریان، ما را انتخاب می‌‌کنند

مدیریت لایه‌های مکانی

قابلیت‌‌های فراوان سامانه پارسی‌‌جو، تعریف و مدیریت لایه‌‌های اطلاعاتی مکانی و توصیفی را برای شما ساده و سریع ساخته است. وارد کردن لایه‌‌ها از ShapeFile و اتصال به لایه‌‌های موجود در بانک‌‌های اطلاعاتی SQL Server و PostgreSQL به سادگی در این سامانه انجام می‌‌گیرد. پارسی‌‌جو همچنین امکانات متفاوتی را جهت کارتوگرافی لایه‌‌ها، اتصال مکانی و توصیفی لایه‌‌ها، فرم‌‌سازی و تعیین سطوح دسترسی متفاوت در اختیار شما قرار می‌‌دهد.

اطلاعات بیشتر

ویرایش و ترسیم اطلاعات مکانی

برای اضافه کردن عارضه جدید به لایه مورد نظر و ویرایش اطلاعات مکانی و توصیفی یک عارضه ابزار‌‌‌‌های کارآمدی در اختیار دارید. ابزارهای متنوعی همچون رسم نقطه، خط و چند گوشه و همچنین Snap شدن به عارضه، تغییر گوشه، تغییر اندازه، جایجایی، چرخش و حذف عارضه در دسترس شماست.

اطلاعات بیشتر

مدیریت افزونه‌ها

سامانه جامع مدیریت اطلاعات مکانی پارسی‌‌جو به‌‌شکل کاملا ماژولار و بر اساس جدیدترین تکنیک‌‌های برنامه‌‌نویسی طراحی شده است. یکی از برجسته‌‌ترین ویژگی‌‌های این سامانه مدرن، آن است که امکانات جدید و درخواستی شما به‌‌صورت ماژول یا افزونه نصب و راه‌‌اندازی می‌‌شوند.

اطلاعات بیشتر

مدیریت کاربران

در سامانه پارسی‌‌جو، امکان تعریف سطوح دسترسی متفاوت با قابلیت‌‌های اجرایی گوناگون را دارید تا سیستم خود را سریع‌‌تر، ساده‌‌تر و با امنیت بیشتری مدیریت کنید.

اطلاعات بیشتر

امکاناتی که در اختیار شما گذارده‌ایم بی حد و حصر است

با دیگر ویژگی‌های سامانه پارسی‌جو آشنا شوید

راه ‌حل ما برای پلت ‌فرم ‌های مختلف

در تمامی حوزه‌ها، سازمان شما را قدرتمند می‌کنیم

برای شروع با سامانه پارسی‌جو آماده‌اید؟!

همین حالا شروع کنید